Ukázka webu vytvořeného na WebSnadno.cz

Widgety

od verze free

Seznam sekcí vybraného typu

Widget zobrazuje seznam odkazů na Vámi zvolené sekce vybraného typu.

 

 


 


od verze free

Sociální sítě

Widget zobrazuje odkazy na sociální sítě. Zobrazí se pouze ikony vyplněných odkazů.


od verze free

Hodiny

Widget na stránce zobrazí analogové hodiny s přesným časem podle serveru http://www.worldtimeserver.com/. U hodin lze nastavit zbarvení, velikost a časové pásmo.

 


od verze free

Banner

Widget slouží pro zobrazení obrázkových odkazů (bannerů). Stačí zadat adresu kde bude banner odkazovat a vybrat obrázek ze správce souborů. Doporučená šířka banneru je 190px. Výšku systém dopočítá automaticky.

 


free

od verze  

Vlastní HTML & JavaScript kód

Zde můžete vložit vlastní HTML kód (vlastní widget). Kód vkládejte obezřetně - jedna chybějící značka může zničit vzhled celé stránky.Systém nepodporuje PHP scripty.

 

 


od verze free

Náhled fotogalerie

Widget nahodile zobrazuje fotografie z Vámi vybrané fotogalerie. Dobu mezi prolnutím lze nastavit v milisekundách.

 

 


od verze free

Google překladač

Přidejte do svého webu překladač webových stránek od Googlu a umožněte tak uživatelům získat okamžitý přístup k automatickému překladu vašich stránek. V jedné liště bude funkční pouze jeden překladač.


od verze free

Odpočet

Odpočítáva čas od Vámi zvoleného data a času. Před odpočet můžete napsat 500 znaků textu.


 

od verze free

Mini-vzkazník

Widget zobrazuje formulář pro odeslání nových vzkazů a výpis dvaceti posledních vzkazů. Jeden vzkaz může obsahovat max. 500 znaků. 

 

 

 

  


od verze easy

Vzkazy na e-mail

Widget zobrazí formulář, který odesílá vzkazy na zadaný email. 

 


od verze easy

Anketa

Do ankety můžete zadat jednu otázku a nekonečně mnoho variant odpovědí pro které mohou návštěvníci hlasovat. Časové omezení jednoho hlasu z jednoho počítače je v minutách. Např. číslo 60 bude znamenat, že návštěvník, který právě zahlasoval, bude moct znovu hlasovat až za jednu hodinu. Časové omezení závisí na IP adrese uživatele, který hlasoval. Doporučujeme nastavit časové omezení alespoň na několik hodin (3 hodiny = 180 minut).


od verze free

Hodnocení

Widget umožňuje pomocí hvězdiček hodnotit. Časové omezení jednoho hlasu z jednoho počítače je v minutách. Např. číslo 60 bude znamenat, že návštěvník, který právě zahlasoval, bude moct znovu hlasovat až za jednu hodinu. Časové omezení závisí na IP adrese uživatele, který hlasoval. Doporučujeme nastavit časové omezení alespoň na několik hodin (3 hodiny = 180 minut). Je možné nastavit různé barevné varianty hvězdiček.


od verze professional

Hudební přehrávač

Widget zobrazuje přehrávač, který umožňuje přehrát deset mp3 skladeb ve Vámi zvoleném pořadí. Je možné přehrávat pouze mp3 soubory se stálou bitrate a s některou z těchto vzorkovacích frekvencí: 11,0025Hz, 22,050Hz, 44,100Hz. K přehrávání je nutné mít nainstalovaný Flash player. V jedné liště je možné mít pouze jeden hudební přehrávač. Lze nastavit barevnou variantu a povolit automatické přehrávání po načtení Vaší stránky. Při přechodu na jinou sekci, na Vaší stránce, se hudba přeruší.


od verze professional

Kalendář

Zobrazuje kalendář s možností procházet Vámi vytvořené události. Události lze vypsat v podobě kalendáře nebo seznamu nadcházejích údálostí. Události jsou automaticky řazeny podle data. V jedné liště je možné mít pouze jeden kalendář.

 


 

 


od verze business

Týdenní menu

Vypisuje uživatelem zadané jídelní menu na vybraný týden. Je možné přidávat neomezený počet menu ke každému dni. Pokud zůstanou nevyplněny dny sobota a neděle, tak se ve výpisu nezobrazí. V nastavení lze vybrat barevnou variantu a vygenerovat týdenní menu(s vlastním nadpisem) do PDF pro tisk. V jedné liště je možné mít pouze jedno týdenní menu.
 


od verze business

Nejprodávanější zboží

Widget zobrazuje nejprodávanější zboží ze všech sekcí Vašeho eshopu.
 

 


 


od verze business

Akční zboží

Widget zobrazuje vybrané položky zboží ze všech sekcí Vašeho eshopu. Položky lze vybrat na základě jejich vyhledání podle názvu.


 

TOPlist